دسته‌بندی نشده

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست های حفط حریم خصوصی

عطرقشم همواره تلاش می‌کند برای حفظ حریم شخصی کاربران احترام قائل باشد. بر همین اساس، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.
بنابراین درج آدرس و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد،عطرقشم جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند وعطرقشم تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. برای اطلاع از جزییات بیشتر در فرآیند ثبت سفارش، شرایط پرداخت و ثبت سفارش را مطالعه نمایید.

عطرقشم برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

درباره عطر قشم

وبسایت عطر قشم وارد کننده انواع لوازم ارایشی و بهداشتی  از مبدا  چین  و دبی میباشد و بدون واسطه و با بهترین قیمت لوازم ارایشی و بهداشتی  با تنوع فراوان به شما ارایه میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.